جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پوگبا در سال 2010 می توانست رایگان رئالی شود

   


  رئال مادرید زمانی می توانست پوگبا را به صورت رایگان بخرد اما اهمال کاری موجب شد که این پدیده رئالی نشود.
  پوگبا در تابستان 2009 ذر خالی که فقط 16 سال داشت از له هاوره به یونایتد پیوست. در آن زمان والدین وی با له هاوره قرارداد امضا کرده بودند که بماند اما خود این بازیکن ترجیح داد که به منچستر ملحق شود.  در آن زمان له هاوره تصمیم گرفت که به فیفا شکایت کند و در نهایت آنها در این پرونده پیروز شدند و غراتمت هم گرفتند.
  پوگبا بین سالهای 2009 تا 2012 در اولدترافورد بود و بیشتر در تیم رزروها بازی می کرد. این بازیکن و وکیلش از این روند راضی نبودند  و به همین خاطر پوگبا  که از فرصت پیدا نکردن زیر نظر فرگوسن راضی نبود به صورت رایگان به تورین رفت و در سن 19 سالگی قراردادی با دستمزد سالانه یک میلیون یورو بست. وکیلش هم دو میلیون کمیسیون گرفت.
  ایجنت ایتالیایی در سال 2010 پس از درخشش در مسابقات زیر 17 سال اروپا ، پوگبا را با رقمی اندک (تقریبا رایگان9 به رئال پیشنهاد داده بود اما سران رئال این گزینه را رد کردند چرا که مینو ، وکیل بازیکن یک و نیم میلیون یورو کمیسیون می خواست. پرز اصلا از رایولا ، وکیل پوگبا خوشش نمی آید و دلیل اصلی این که در این تابستان به صورت جدی با هافبک فرانسوی مذاکره نمی کند نیز همین بازیکن است.  رئال مادرید7 نیوز
  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 29 خرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : پوگبا ,بازیکن ,رئال ,میلیون ,رایگان ,صورت ,میلیون یورو ,صورت رایگان ,
  پوگبا در سال 2010 می توانست رایگان رئالی شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر